Starlyf Fast Heater - izbový mini ohrievač

Končí o:
Dostupnosť:skladom
Bez DPH:29,08 €
Kód:593076
Cena s dph:34,90

Popis produktu

Zimy sú čoraz chladnejšie a kúrenie čoraz nákladnejšie! Tiež rozmýšľate nad tým, ako mať doma teplo a zároveň ušetriť? Ponúkame vám riešenie! Starlyf Fast Heater je jeden z najmenších a najúspornejších ohrievačov na svete! Zadovážte si ho hneď teraz!

    praktický regulačný termostat na nastavenie požadovanej teploty
    nízka spotreba energie v porovnaní s podobnými ohrievačmi
    jednoduchá manipulácia, stačí zapojiť do siete
    ideálny dvojstupňový program zateplenia

Skončite s predraženým kúrením!

Bežné ohrievače a prenosné radiátory sú objemné, ťažké a často spotrebujú veľa energie! Pri ich prenášaní vás môže seknúť v krížoch, alebo nimi môžete poškriabať dlážku. Starlyf Fast Heater je iný! Je to jeden z najmenších a najúspornejších izbových mini ohrievačov na svete. Jeho pomocou dokážete bleskurýchle vyhriať miestnosť o veľkosti hoci aj 20 m2.

 

Ohrievač vysokej kvality za skvelú cenu!

Starlyf Fast Heater, tento originálny ohrievač, disponuje vysokokvalitným LED displejom zobrazujúcim aktuálnu teplotu. Termokeramická technológia zabezpečí, že sa nepopálite, a že teplo  sa rozmiestni po izbe rovnomerne. Dvojstupňovou funkciou zateplenia si môžete sami zvoliť, či chcete izbu vyhriať expresne rýchlo, alebo normálnym tempom. Dokonca máte vďaka zabudovanému časomeru možnost nastaviť, kedy sa ohrievanie spustí a kedy zasa vypne.

 

Vysoký výkon, nízka spotreba energie!

Veľkou výhodou Starlyf Fast Heater je to že je vďaka svojej veľkosti ľahko prenosný. Stačí ho vybrať zo zásuvky, preniesť do miestnosti ktorú chcete vykúriť a znovu zapojiť do siete. Spotreba elektrickej energie je oveľa nižšia ako pri iných, podobných izbových ohrievačoch. Môžete ho použiť kedykoľvek a kdekoľvek. Ráno v chladnej kúpeľni, neskôr v kuchyni či jedálni a na večer v spálni.