Samsung

27" Samsung C27H580FDU Zakrivený Full HD herný monitor, 250 cd/m2, 3000:1

Končí o:ukončené
Bez DPH:240,00 €
Kód:SAMLCD27H580FDUXEN
Produkt. č.:LC27H580FDUXEN
Cena s dph:288,00
Predaj skončil

Popis produktu

Rozlíšenie: 1920x1080

Typ panela: VA

Jas (typický): 250

Čas odozvy: 4(GTG)

 

Obraz, ktorý vás pohltí
Zakrivenie 1800

Dizajn, ktorý ovládne váš zrak a naplno vás vtiahne do zobrazovaného filmového deja či hry. Popredný monitor 1800R Curved Screen od spoločnosti Samsung vám poskytne skutočne pohlcujúci zážitok.

 

Zakrivený dizajn pre vyšší komfort
Eye Saver Mode

Minimalizáciou emisií modrého svetla, ktoré spôsobujú únavu očí, režim Eye Saver Mode zmierňuje únavu očí a poskytuje pohodlnejší zážitok zo sledovania.

 

Vyššia úroveň farebného zobrazenia

Technológia Active Crystal Color od spoločnosti Samsung svojim zdokonaleným zobrazením červenej a zelenej dokáže sprostredkovať širšie farebné spektrum než štandardné monitory. Sýtejšie a bohatšie farby vytvoria sugestívny obraz, ktorý ešte zvýši váš divácky zážitok.

 

Plynulejší zážitok z hrania
AMD Freesync

S technológiou AMD FreeSync si budete užívať ničím nerušené akčné hranie. A vďaka funkcii Game Mode si môžete jednoducho vybrať nastavenie obrazu, ktoré bude najlepšie vyhovovať vášmu hernému žánru. Tmavé detaily herných prostredí teda uvidíte v ešte lepšom rozlíšení.

 

Hlbšia čierna
Kontrast 3000:1

Pokročilá technológia VA panelu od spoločnosti Samsung minimalizuje prienik svetla po celej obrazovke vrátane rohov a poskytuje kontrast 3000:1 pre hlbšiu čiernu a jasnejšiu bielu aj v tých najtmavších a najsvetlejších scénach.

 

zdobený krivkami

Dizajn predného aj zadného panelu monitoru CH580 sa vyznačuje krivkami a uhladeným modro-čiernym pokrytím s lesklým lakom. Jeho výnimočný dizajn zvýrazňuje z troch strán bezrámová obrazovka, vďaka ktorej môžete svoje oči naplno ponoriť do kriviek monitora.

 

K dispozícii niekoľko portov

HDMI, DP a D-sub porty vám poskytnú bohaté vysoko-výkonné rozhranie na pripojenie PC, herných konzol, prídavných monitorov a iných zariadení, čím bez problémov uspokoja vaše požiadavky.