Huawei

Huawei Ascend Y530 Black

Končí o:ukončené
Bez DPH:54,16 €
Kód:HUA Y530Ascendbl
Produkt. č.:Y530 Ascend black
Cena s dph:64,99
Predaj skončil

Popis produktu

Huawei Ascend Y530 Black

Mobilný telefón 4.5" dotykový TFT 854 x 480, Dual core procesor Qualcomm MSM8210 1.2GHz ARM Cortex A7, RAM 512MB, Flash paměť 4 GB, MicroSD, fotoaparát 5Mpix, WiFi 802.11 b/g/n, GPS, Bluetooth 4.0, Android 4.3 Jelly Bean

Operačný systém Android vo verzii 4.3 Jelly Bean ponúka kvalitný a plynulý chod telefónu bez akéhokoľvek sekania alebo iných nepríjemných komplikácií. To má na starosti skvelá optimalizácia , vďaka ktorej funguje celé používateľské rozhranie veľmi kvalitne. Softvérová klávesnica poskytuje skvelú odozvu a dokáže sa naučiť váš spôsob vyjadrovania a tak vám lepšie pomôcť pri písaní. Vďaka funkcii Emotion UI sa aplikácie nainštalujú rovno na vašu plochu a tak ich nemusíte komplikovane presúvať. Operačný systém telefónu HUAWEI Y530 Black ponúka mnohé výhody a pridáva príjemné grafické prvky do vášho smartfónu.

Displej telefónu

HUAWEI Y530 Black má 4,5 palcový dotykový displej, ktorý zobrazuje 16 miliónov farieb a poskytuje dostatočné rozlíšenie 854 x 480 pixelov. Na jeho displeji je veľmi dobre čitateľné aj menšie písmo, poskytuje výbornú viditeľnosť vašich fotografií a videí a oni vyzerajú realisticky a ich farby sú dokonale živé a sýte. Telefón skvelo padne do ruky, vďaka jeho skvelému tvaru a optimálnym rozmerom. Jeho zobrazovacia TFT technológia je štandardná TFT a ponúka slušné pozorovacie uhly.

 

Fotoaparát

Zadný fotoaparát mobilného telefónu HUAWEI Y530 Black je veľmi kvalitný a pomôže vám pri vytváraní skvelých fotografií a zachytávaní vašich dôležitých okamihov. Jeho rozlíšenie má veľkosť 5 Mpix, funkciu autofokusu a osvetľovaciu LED diódu. Jeho snímač dokáže vytvárať kvalitné fotografie aj v zhoršených svetelných podmienkach. Vďaka nemu máte tiež možnosť natáčania videa. Na prednej strane telefónu sa nachádza web kamera s rozlíšením 0,3 Mpix, ktorá je vhodná na videohovory ale taktiež aj na fotografovanie a natáčanie videí.