Galaxy Note8 - Tvorte veľké veci

Galaxy Note8 - Tvorte veľké veci
Pozrite si fotografie na väčšej ploche a komunikujte úplne novým spôsobom. S Galaxy Note8 sa začnú diať veľké veci.

Infinity displej väčší než kedykoľvek predtým

S väčšou obrazovkou sa spája viac priestoru pre tvorbu úžasných vecí. Vďaka 6,3" obrazovke Galaxy Note8 sa už nemusíte báť myslieť vo veľkom. Napriek tomu, že sa jedná o doteraz najväčší displej Note zariadenia, stále vám sadne presne do dlane.

6,3" obrazovka

pomer strán 18,5:9

Infinity Display: jedinečný bezrámový dizajn obrazovky roztiahnutej od jedného okraja obrazovky k druhému

 

S Pen. Úplne nový spôsob komunikácie

Použite pero S Pen a vyjadrite sa spôsobom, ktorý vyčnieva z davu. Nakreslite si vlastné emotikony, ktoré budú presne vypovedať o vašich pocitoch alebo napíšte správu na fotografiu a pošlite ju ako ručne napísanú poznámku. S perom S Pen začnete tvoriť veci, ktoré niečo znamenajú.

 

Jasné a ostré fotografie aj v horších svetelných podmienkach

Duálny fotoaparát s dvojitou OIS

Optický zoom

Dual Pixel Senzor

Objektív plný jasu
Zachyťte ostré fotografie aj v prípade, ak sa nachádzate v neosvetlenom prostredí. Duálny fotoaparát telefónu Galaxy Note8 je širokouhlý a dokáže si poradiť aj so zhoršenými podmienkami. Zároveň prináša možnosť dvojnásobného optického zoomu. Fotografovanie blízkych a vzdialených objektov pre vás už nebude problémom. Oba fotoaparáty sa vyznačujú optickou stabilizáciou obrazu, výsledkom čoho sú ostré fotografie aj v prípade použitia zoomu.

 

Vysoký výkon, s ktorým zvládnete viac

Odolný voči vode a prachu
Bez ohľadu na to, či sťahujete hry alebo pracujete s viacerými aplikáciami súčasne, Galaxy Note8 s vysoko-výkonným 10nm procesorom a 6GB RAM pracuje celkom plynule. Spolu s bezdrôtovým nabíjaním objavíte, čo skutočne znamená výkonný telefón.

 

Vstúpte do väčšieho sveta s Phone+

Galaxy Note8 je vašou vstupenkou do nového sveta. Do sveta, v ktorom posúvame hranice a lámeme limity. Uvidíte viac, budete chcieť robiť viac a o všetko sa budete chcieť podeliť. Celkom prirodzene.

 

Späť