Lenovo ideapad Y910

Lenovo ideapad Y910
Získajte úžasný herný výkon ako na stolovom počítači v notebooku so 17,3“ modelom IdeaPad Y910 – so 6. generáciou procesora Intel Core a samostatnou grafickou kartou NVIDIA® GeForce®. Vďaka podsvietenej klávesnici s mimoriadne rýchlou odozvou, funkcii turba a účinnému chladeniu budete mať všetko pevne pod kontrolou, pričom dostatok pamäte a super rýchle možnosti ukladacieho priestoru vám poskytnú potrebný výkon na prekonanie všetkých protivníkov, a to kdekoľvek.

Rafinovaný výkon

6. generácia procesorov Intel® Core™ i je novým štandardom výkonu počítačov. Tieto extrémne rýchle procesory plné funkcií s integrovaným zabezpečením posunú vašu produktivitu, kreativitu a hranie hier na novú úroveň. Ak ste seriózny hráč, určite vás poteší, že procesory Intel® Core™ radu i 6. generácie možno pretaktovať. Vďaka tomu môžete jemne vyladiť zariadenie IdeaPad Y910 tak, aby ste dosiahli dokonalý počítačový herný zážitok.

 

Grafika, ktorá vám bude dokonale oddaná

Pri boji s rivalmi si nemôžete dovoliť byť tým druhým v poradí – prečo by ste mali strácať cenné sekundy reakčného času na zasekávajúcu sa grafiku, ak máte k dispozícii možnosť samostatnej grafickej karty s vlastným čipom? So samostatnou grafickou kartou NVIDIA® GeForce® a technológiou G-Sync na vašej strane je každá scéna ostrejšia a plynulejšia, vďaka čomu získate výrazný náskok pred konkurenciou.

 

Svoju zbraň uvidíte rovnako jasne ako svojho nepriateľa

Vďaka výrazne odlíšeným vymeniteľným klávesom WASD červenej farby a prispôsobiteľným viacfarebným nastaveniam umožňuje mechanická podsvietená klávesnica zariadenia IdeaPad Y910 hrať s väčšou presnosťou – dokonca aj v tme.

 

Vypeckujte to na maximum

Aj s každým nastavením na maxime je potrebné občas ešte viac zvýšiť výkon. S technológiou One Key Turbo môžete pretaktovať procesor na okamžité zvýšenie výkonu. Vďaka tomu budete pred svojimi protivníkmi vždy o krok vpred.

 

Viac herných možností so systémom Windows 10 Home

Windows 10 je tou najlepšou kombináciou systému Windows, ktorý už poznáte, a množstva skvelých vylepšení, ktoré si zamilujete. Všetky operácie sú rýchle a plynulé, takže môžete dlhšie pracovať a náruživejšie hrať. Ponuka Štart je späť a lepšia než kedykoľvek predtým. Rozbaľte ju a prispôsobte si ju podľa seba. Spustite a obnovte počítač vďaka technológiám ako InstantGo*. Navyše môžete využiť pridané funkcie zabezpečenia, ktoré vás ochránia pred krádežou zariadenia a škodlivým softvérom. *V závislosti od hardvéru

Späť