Podnikový počítač HP EliteOne 1000 G1 všetko-v jednom s dotykovým 23,8“ displejom

Podnikový počítač HP EliteOne 1000 G1 všetko-v jednom s dotykovým 23,8“ displejom
S displejom AiO ožijú vaše stretnutia. Premenia váš pracovný priestor na bohaté videokonferenčné riešenie s dokonalým obrazom a zvukom, kapacitnými dotykovými ovládacími prvkami a zabudovanou pop-up kamerou pre ochranu súkromia. Dostupné operačné systémy: Windows 10 Pro a iné

Osobné videokonferencie na požiadanie

Šetrite čas a spúšťajte videohovory rýchlo s integrovanými klávesami pre spoluprácu. Zážitok sa naplní s podmanivým videom, úpravou zvuku systémom Audio od Bang & Olufsen a párom voliteľných webových kamier FHD.
 

Drží krok so životom v pohybe
Konfigurovateľný a flexibilný, náš prvý AiO s rozšíriteľnou PC základňou a displejom pre flexibilné nasadzovanie – spĺňajú požiadavky AiO, ktoré sú navrhnuté tak, aby obnovili životný cyklus počítača.

 

Naše najbezpečnejšie a najlepšie spravovateľné počítače
S komerčnými funkciami pre zabezpečenie a správu, ako je HP Sure Start Gen3 a HP Manageability Integration Kit nasadíte prvotriednu ochranu. Získajte automatické rozpoznávanie hrozby a obnovu systému a zabezpečenie počítača spravujte na diaľku s aktualizáciami v reálnom čase.
 

Funkcie


Nenechajte sa ničím obmedzovať
S
kvelé nabíjanie počítača HP s operačným systémom Windows 10 Pro a procesorom Intel® Core™ 7. generácie s voliteľnou pamäťou Intel® Optane™.
 

Vyberte si z troch možností veľkosti displeja
Vyberte si správny displej, ktorý naplní vaše potreby. Vyberte si dotykový alebo nedotykový 23,8-palcový, nedotykový 27-palcový alebo nedotykový zaoblený 34-palcový displej5 pre pôsobivý a pútavý vizuálny zážitok.

 

Prispôsobiteľné zariadenie typu „všetko v jednom“
Vďaka základným počítačovým komponentom, ako sú procesory Intel® Core™ i3/i5/i7 7. generácie8, ktoré sú základom pre naše najlepšie obsluhovateľné
zariadenia AiO, môžete aktualizovať alebo opakovane zavádzať displeje podľa meniacich sa potrieb používateľa a podniku.
 

Kvalitnejší zvuk reproduktorov
HP Audio Boost ponúka vyvážený pomer hlasitosti a čistoty a podporuje basy kvôli vylepšenej kvalite reči.

 

Zabudnite na klebety
Softvér HP Noise Cancellation potláča zvuky okolia vrátane stláčania klávesov.

 

Prehliadajte internet bez obáv
Funkcia HP Sure Click poskytuje hardvérom vynucované zabezpečenie pre webové prehliadače, ktoré chráni váš počítač pred webovými lokalitami infikovanými škodlivým softvérom, ransomvérom alebo vírusmi.

 

Ochrana samoliečením
Začínajte každý deň s originálnym systémom HP BIOS. Funkcia HP Sure Start Gen36 sleduje systém BIOS v pamäti, obnoví obraz platformy bez zásahu používateľa alebo administrátora, obnoví systém BIOS na zvolený obraz a je pripravená na centralizovanú správu vo veľkých organizáciách.

 

Urýchlite si základnú správu IT
Súprava HP Manageability Integration Kit zrýchľuje vytváranie obrazov a správu hardvéru, systému BIOS a zabezpečenia prostredníctvom nástroja Microsoft System Center Configuration Manager.

 

Už nikdy svoj telefón nebudete musieť vybrať z vrecka
HP PhoneWise umožňuje odpovedať a reagovať na hovory a správy zo zariadenia iOS alebo Android™ z vášho počítača.

 

Späť